Kokybė | Praktiškumas | Estetika

Modernūs tvorų įrengimo sprendimai

SVAJONĖ VERTICAL segmentinė tvora

Svajone vertical segmentinė tvora - SegmentinesTvoros.eu

SVAJONĖ VERTICAL segmentinė tvora - skardos segmentų vertikali tvora

Segmentinės tvoros segmentas Svajonė Vertical - tai antrasis mūsų siūlomas novatoriško, modernaus dizaino segmentas. Šis segmentas sukurtas atsižvelgiant į rinkos poreikius šiuolaikines tendencijas. Kadangi siekiame savo klientams pasiūlyti itin kokybišką produkciją, užtikriname, jog segmentas Svajonė Vertical atitinka aukštus patvarumo bei stabilumo kriterijus.

Tvora suprojektuota taip, jog gali išsiplėsti ir susitraukti priklausomai nuo temperatūrų pokyčių ir išlaikyti tvoros vientisumą

Svajonė Vertical kaip ir kitas mūsų siūlomas segmentas Svajonė yra lengvo, novatoriško, modernaus, estetiško bei akį džiuginančio dizaino. Svajonė Vertical dizainas išsiskiria savo konstukcijos savybėmis, kadangi yra montuojamas vertikaliai.

Segmento struktūrą sudaro statmenos lentelės montuojamos iš vienos arba dviejų pusių. Segmentas Svajonė Vertical yra atsparus klimato pokyčiam, sukurtas su specialiu tvirtinimu taip, jog konstrukciškai, atsižvelgiant į metalo savybes, gali išsiplėsti esant karštam orui ir susitraukti esant šaltam orui, išlaikant tvoros vientisumą. Segmentas iš vidinės ir išorinės pusių atrodai vienodai. Dėl vertikalių lentelių išdėstymo pasirinkimo profilis galimas uždaras arba dalinai atviras. Profilio storis tik 17 mm.

Tvorų gaminimo lankstumas realizuoti įvairiausiems klientų pageidavimams

Tvoros matmenys gaminami individualiai ir lanksčiai pagal mūsų klientų pageidavimą, atsižvelgiant į sklypo ypatumus, kuomet maksimalus atstumas tarp tvoros stulpų - 3 m. Atkreipiame dėmesį, jei atsižvelgiant į vietovės sąlygas yra reikalingas standesnis, atsparesnis vėjo gūsiam ar keliamam triukšmui profilis, rekomenduojame mažesnį atstumą tarp stulpų - 2,5 m. Tai leidžia aptverti įvairiausių formų ar reljefų sklypus išlaikant aukščiausius kokybės standartus.