Kokybė | Praktiškumas | Estetika

Modernūs tvorų įrengimo sprendimai

ELEGANTE PREMIUM segmentinė tvora

Elegante Premium segmentinė tvora - garantuotas smūgių ir vėjo gūsių atsparumas

Elegante Premium segmentinė tvora - trečiasis mūsų siūlomas Elegante tipo segmentinių tvorų modelis. Elegante Premium atitinka aukštus atsparumo smūgiams ir vėjo gūsiams kriterijus. Novatoriškais metodais paremta segmentinės tvoros gamyba - leidžia sukurti itin tvirtą tvorą.

Elegante Premium segmentinė tvora - kuomet svarbu matyti supantį gražų kraštovaizdį

Elegante Premium - stipriausias Elegante tipo segmentinės tvoros modelis. Itin puikiai tinka, kuomet aptveriamas žemės plotas yra atvyruose ir vėjuotose vietovėse, kur vėjo nestabdo medžiai ar kalnai. Kadangi profilis tuo pačiu ir tvirtas ir atviras, tinka tokiose vietose kur yra gražus kraštovaizdis ir svarbu išsaugoti galimybę per tvorą visą tai matyti, kadangi tai yra sklypo lokacijos vertę kelianti aplinkybė.

Elegante Premium - lengvos, tačiau labai tvirtos, ypač kokybiškos konstrukcijos segmentas. Konstrukcijos elementas gulinčios lentelės lemia tai, jog aplink tvorą nėra sudaromas šešėlis. Elegante Premium iš vidinės ir išorinės pusių atrodo skirtingai. Praleidžiamos saulės šviesos kiekis - 50 proc. Permatomumas iš išorinės pusės yra apie 5-10 proc., iš vidinės pusės - apie 50 %.

Segmento tvirtumas lemia tai jog segmentinės tvoros stulpai gali stovėti net 2,8 m atstumu

Tvoros matmenys gaminami individualiai ir lanksčiai pagal mūsų klientų pageidavimą, atsižvelgiant į sklypo ypatumus, kuomet maksimalus atstumas tarp tvoros stulpų - net iki 2,8 m. Tai leidžia aptverti įvairiausių formų ar reljefų sklypus, išlaikant aukščiausius kokybės standartus.