Kokybė | Praktiškumas | Estetika

Modernūs tvorų įrengimo sprendimai

EGLĖ segmentinė tvora

Eglė segmentinė tvora - subalansuotas atvirumas ir saugumas

Eglė segmentinė tvora - modernaus dizaino, pagaminta iš itin kokybiškų ir patvarių tvoros montavimo detalių, užtikrinančių tvoros ilgaamžiškumą. Tvoros segmentas Eglė puikiai tinka, kuomet apveriamas sklypas yra saugioje kaimynystėje, kai pakanka optimalaus saugumo ir atvirumo balanso, pvz.: objektas nėra specialiosios paskirties slaptas valstybės saugomas objektas.

Eglė segmentinė tvora: tiek įmoniųteritorijoms, tiek privačioms valdoms tverti

Dėl tvoros segmentą Eglė sudarančių elementų specifikos - aptvertas objektas tampa iš dalies uždaras. Tvoros išvaizda iš vidinės ir išorinės pusių yra vienoda. Dėl šios segmentinės tvoros ypatumų nėra sudaromas tvoros šešėlis ant žemės. Sukurtos konstrukcinės struktūros dėka, praleidžiama 50 proc. saulės šviesos.

Segmentinė tvora Eglė - modernaus, švaraus dizaino, itin kokybiška ir patvari segmentinė tvora, puikiai tinkanti tiek įmonių teritorijoms tverti, tiek aptveriant gyvenamosios ar kitos paskirties objektus.

Visi mūsų siūlomi tvorų segmentai gaminami pagal individualias aptveriamos teritorijos savybes

Tvoros matmenys gaminami individualiai ir lanksčiai pagal mūsų klientų pageidavimą, atsižvelgiant į sklypo ypatumus, kuomet maksimalus atstumas tarp tvoros stulpų - 2 m. Tai leidžia aptverti įvairiausių formų ar reljefų sklypus išlaikant aukščiausius kokybės standartus.