Kokybė | Praktiškumas | Estetika

Modernūs tvorų įrengimo sprendimai

ARAS segmentinė tvora

Aras segmentinė tvora - itin tvirta uždaro tipo segmento tvora

Aras segmentinė tvora- aukščiausius standartus atitinkantis segmentinės tvoros profilis. Šį profilį sukūrėme iškeldami sau aukštus kokybės bei gaminimo standartų reikalavimus. Visa to rezultatas - itin tvirtas, atsparus įvairiems išorės poveikiams, uždaro tipo tvoros segmentas, užtikrinantis aptverto objekto privatumą ir saugumą.

Aras segmentinė tvora - tvoros segmentai sukuria solidžią reprezentacinę išvaizdą

Suprantame jog tvora žinoma atlieka ir reprezentacinę funkciją, todėl tvoros segmentas Aras sukurtas turint omenyje estetiką, šiuolaikišką švarų dizainą. Tvoros profilio Aras dizainą sukuria gulinčios lentelės, dėl kurių išdėstymo specifikos tvora iš išorinės pusės yra uždara, o iš vidinės pusės - 10 proc. permatoma. Sukūrę šį profilį pasiekėme itin gerus saulės pralaidumo rezultatus - saulės pralaidumas vos 5 proc. Dėl tvoros segmento Aras ypatybių, ant žemės yra sudaromas šešėlis.

Pasirinkite tvorą pagal savo poreikius

Tvoros segmentas Aras - puikus pasirinkimas kuomet yra svarbu privatumas ir saugumas. Tvoros matmenys gaminami individualiai ir lanksčiai pagal mūsų klientų pageidavimą, atsižvelgiant į sklypo ypatumus, kuomet maksimalus atstumas tarp tvoros stulpų yra 2,5 metro. Tai leidžia aptverti įvairiausių formų ar reljefų sklypus išlaikant aukščiausius kokybės standartus.